Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 2003 Full HD izle
8.9

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 2003 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2003 - ABD , YeniZelanda
  • Yönetmen :Peter Jackson
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Orlando Bloom, Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Hugo Weaving

İMDB 8.9/10 Daha önce Yüzüklerin Efendisi Serileri ve King Kong gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Peter Jackson yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Orlando Bloom, Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Hugo Weaving rol almaktadır.Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor’u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron’un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı’nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın