Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
33 kez izlendi
Yozgat Blues 2013 Full HD izle

Yozgat Blues 2013 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.3/10 Yönetmenliğini Mahmut Fazıl Coşkun üstlendiği yapımcılığını Fabian Gasmia para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak , Ercan Kesal , Tansu Biçer , Ayça Damgacı , Kevork Malikyan yer almaktadır. Yozgat, Yavuz ve Neşe’nin hikayesinin başladığı ya da bittiği yerdir… Aldıkları bir iş teklifi sonrasında Yozgat’a taşınan müzik öğretmeni ve şarkıcı Yavuz ve öğrencisi Neşe hayatlarının önemli bir dönüm noktasına adım atmak üzeredir. İcra ettikleri müzik türüyle bu yeni şehirde kimsenin ilgisini çekemeyen ikilinin çabalarına, buraya taşındıkları ilk günlerde tanıştıkları Sabri’nin yardımları da eklenir ancak sonuç yine olumsuzdur. Bu olumsuz sonuç beklenmedik gelişmeleri de beraberinde getirir… Yozgat Blues izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yozgat Blues tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yozgat Blues film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yozgat Blues filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yozgat Blues full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın