Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
68 kez izlendi
Yıldızlararası (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Yıldızlararası (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.8/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Yıldızlararası Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Yıldızlararası film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Filmin geçtiği yakın gelecekte yeryüzünde yaşam, artan kuraklık ve iklim değişiklikleri nedeniyle tehlikeye girmiştir. İnsan ırkı yok olma tehlikesiyle yüzyüzedir. Derken yeni keşfedilmiş bir solucandeliği, tüm insanlık için umut olur. Buradan geçip boyut değiştirerek daha önce hiçbir insanoğlunun erişemediği yerlere ulaşmak ve insanoğlunun yeni yaşam alanlarını araştırmak ise bir grup astronot-kaşife kalır. Bu kaşifler, geçen 1 saatin dünyadaki 7 yıla bedel olduğu ortamda hem hızlı ve cesur olmak zorunda kalacaklardır.
İngiliz yönetmen Christopher Nolan’ın yönettiği film, 2014’ün Kasım ayında gösterime girdi. Yıldızlararası Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yıldızlararası tek parça izle HdJetFilmizle Yıldızlararası 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yıldızlararası türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Interstellar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yıldızlararası hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın