Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
25 kez izlendi
Yıldızlar Da Kayar – Das Borak 2016 Full HD izle

Yıldızlar Da Kayar – Das Borak 2016 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 4.8/10 Yönetmenliğini Levent Görgeç üstlendiği yapımcılığını Yavuz Seçkin para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Yavuz Seçkin , Larissa Gacemer , Serenay Aktaş , Ali Rıza Tanyeli , Veysel Diker yer almaktadır. Sahip oldukları ajans vasıtasıyla bazı organizasyonlara oyuncu ve dansçı gönderen Bekir ve Tayfur, bir türlü işlerini yoluna koyamamış iki kardeştir. Şanslarını döndürmek için, “Benzer Star” adında, ünlülerin benzerlerini bir araya getiren bir yarışma düzenlerler. Bu sıralarda, dünyaca ünlü star Das Borak’ın, tükenmişlik sendromu ve psikolojik sorunlarla mücadele ettiği dedikoduları yayılmış, bu yüzden konserleri birer birer iptal edilmeye başlamıştır. Büyük paralar kaybetmeye başlayan Borak’ın organizatörü Hüseyin, Bekir’le karşılaşınca aklına dahiyane bir çözüm gelir: Borak’a ikizi kadar benzeyen Bekir’i, megastarın yerine geçirmek…
Yavuz Seçkin’in Co-Medya programında yarattığı Almancı şarkıcı tiplemesi Das Borak’ın sinema uyarlaması, 16 Eylül 2016’da gösterime giriyor. Yıldızlar Da Kayar – Das Borak izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yıldızlar Da Kayar – Das Borak tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yıldızlar Da Kayar – Das Borak film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yıldızlar Da Kayar – Das Borak filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yıldızlar Da Kayar – Das Borak full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın