Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
23 kez izlendi
Yeraltı 2012 Full HD izle

Yeraltı 2012 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.6/10 Daha önce Barda ve Kader gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Zeki Demirkubuz yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Engin Günaydın, Sarp Apak, Serkan Keskin, Murat Cemcir, Serhat Tutumluer rol almaktadır.Nefret ettiği eski arkadaşlarının akşam yemeğine kendisini zorla davet ettiren Muharrem’in, bu yemek ile birlikte başlayan didişmeleri, ego gösterileri sonucu eski defterlerin açılması ile utanç dolu hesaplaşmalarla karşı karşıya kalmasını konu alan Yeraltı, bireyin varoluşsal sorunlarını irdeleyen bir film.
Film, Fyodor Dostoyevski’nin başyapıtı Yeraltından Notlar kitabından uyarlanmıştır.
Yeraltı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yeraltı Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yeraltı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yeraltı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yeraltı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın