10
Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.


Alternatif Kaynaklar
110 kez izlendi
Yedinci Oğul (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Yedinci Oğul (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.9/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Yedinci Oğul Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Yedinci Oğul film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 18. yüzyılda geçen hikayede, genç Thomas yerel halkın içerisinde olan Spook isimli öğretmeninden eğitim alarak, kötü ruhlara karşı savaşmayı öğrenmesi gerekmektedir. İlk büyük sınavını ise Spook kasabadan uzaktayken güçlü Anne Malki’nin hapsolduğu yerden kaçmasıyla verir. Yedinci Oğul tek parça izle HdJetFilmizle Yedinci Oğul 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yedinci Oğul türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Seventh Son filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yedinci Oğul hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın