HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
Yarım Kalan Mucize 2013 Full HD izle
6.6/10

Yarım Kalan Mucize 2013 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2013 - Türkiye
  • Yönetmen :Biket İlhan
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Yetkin Dikinciler , Dolunay Soysert , Sinan Tuzcu , Ayten Uncuoğlu , Sefa Zengin

İMDB 6.6/10 Yönetmenliğini Biket İlhan üstlendiği yapımcılığını Nihan Belgin para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler , Dolunay Soysert , Sinan Tuzcu , Ayten Uncuoğlu , Sefa Zengin yer almaktadır.1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir.Yarım Kalan Mucize izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yarım Kalan Mucize tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.Yarım Kalan Mucize film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yarım Kalan Mucize filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yarım Kalan Mucize full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın