Alternatif Kaynaklar
157 views. kez izlendi
Yarım 2016 Full HD izle
6.1/10

Yarım 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Türkiye
  • Yönetmen :Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç
  • Oyuncular :Ece Tatay, Hülya Böcekli, Ahmet Kaynak, Gözde Okur, Serhat Yiğit

İMDB 5.5/10 Yönetmenliğini Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç üstlendiği yapımcı kadrosunda Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Ece Tatay, Hülya Böcekli, Ahmet Kaynak, Gözde Okur, Serhat Yiğit yer almaktadır. Fidan 15 yaşında çobanlık yapan bir köy kızıdır. Babası ve iki kardeşiyle birlikte Doğu’da bir dağ köyünde yoksulluk içinde yaşarlar. Babası, kızını tanımadıkları bir aileye gelin olarak verir. Karşılığında bir para alarak… Kızının daha kötü bir hayatı olamaz diye düşünerek… Fidan’ı almaya gelen aile, ülkenin bir diğer ucunda, Ege’de yaşamaktadır ve geldiklerinde damat yanlarında değildir. Fidan hayatında ilk kez uzun bir yolculuğa çıkar. O yolculuğun sonunda kocası olacak adamla tanışır. Salih, zeka geriliği olan bir çocuktur. Fiziken 35 yaşında olsa da, gerçek yaşı Fidan’dan da küçüktür.. Yarım izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yarım tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yarım film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yarım filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yarım full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır