Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
315 kez izlendi
Yanlış Anlama 2017 Full HD izle

Yanlış Anlama 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.3/10 Yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlendiği yapımcılığını Levent Cengizhan para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh , Pelin Sönmez , Bahadır Efe , Islam Mehreliyev , Pervin Abiyeva yer almaktadır. Türkiye’den Azerbaycan’dan iki ailenin beraber 10 gün geçirmelidir. İki dilin ve kültürün hem yakınlığı hem farklılığı sonucu ortaya komik maceralar çıkacaktır. Eğlenceli bir yanlış anlama hikayesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Ulaş Cihan Şimşek oturuyor. Filmin senaryosu ise Ayberk Çınar’a ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Şevket Çoruh, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Islam Mehreliyev, Ferda Xudaverdiyev, Pervin Abiyeva, Pelin Sönmez gibi ünlü isimler yer alıyor. Yanlış Anlama izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Yanlış Anlama tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Yanlış Anlama film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yanlış Anlama filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Yanlış Anlama full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın