Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
23 kez izlendi
Vizontele 2001 Full HD izle

Vizontele 2001 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.4/10 Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak üstlendiği yapımcılığını Yılmaz Erdoğan , Necati Akpınar para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan , Demet Akbağ , Cem Yılmaz , Altan Erkekli , Cezmi Baskın yer almaktadır. Sene 1974. Van’ın Gevaş ilçesi. Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gidiyor. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemiyor.Köyün delisi Emin’se teknoloji meraklısı. Ama kontrol edemediği bir tiki var. Başkalarının hareketlerini tekrar etmek. Tüm köy halkı sinemayla yatıp sinemayla kalkıyor. Bir gün TRT’den bir ekip köye TV vericisi getirmek için geliyor ama işi ciddiye almıyor. Deli Emin’se televizyon olayını onur meselesi yapıyor ve bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey. Vizontele izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Vizontele tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Vizontele film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Vizontele filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Vizontele full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın