HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Vezir Parmağı 2017 Full HD izle
6.6

Vezir Parmağı 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2017
  • Yönetmen :Mahsun Kırmızıgül
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Mahsun Kırmızıgül , Peker Açıkalın , Ali Sürmeli , Selim Bayraktar , Orçun Kaptan

İMDB 6.6/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Mahsun Kırmızıgül oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Mahsun Kırmızıgül , Peker Açıkalın , Ali Sürmeli , Selim Bayraktar , Orçun Kaptan rol almaktadırlar. Mahsun Kırmızıgül’ün Diyarbakırlı bir hamalı canlandırdığı Vezir Parmağı, 25 Ocak 2017’de gösterime girecek. Vezir Parmağı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Vezir Parmağı yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Vezir Parmağı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Vezir Parmağı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Vezir Parmağı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın