Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
19 kez izlendi
Véronique’in İkili Yaşamı Full HD 2016 izle

Véronique’in İkili Yaşamı Full HD 2016 izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.4/10 Daha önce erotik tür gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Krzysztof Kieślowski yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Irène Jacob , Philippe Volter , Sandrine Dumas , Aleksander Bardini , Kalina Jędrusik rol almaktadır.Genç ve güzel Véronique Paris’te yaşar; genç ve güzel Weronika ise Varşova’da. Ortak hiçbir noktaları yoktur ve hiç tanışmamışlardır. Ama aynı adı taşıyan bu iki kadın, birbirlerinin tıpatıp benzeridir. Başarı, ölüm ve aşk dolu hayatlarını birbirlerinden habersiz ama yine de varlıklarını gizemli biçimde hissederek yaşarlar.
Krzysztof Kieślowski’nin en önemli filmlerinden olan Véronique’in İkili Yaşamı, çekilmesinden 25 yıl sonra 12 Ağustos 2016’da Türkiye’de ilk kez gösterime giriyor.
Véronique’in İkili Yaşamı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Véronique’in İkili Yaşamı Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Véronique’in İkili Yaşamı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Véronique’in İkili Yaşamı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Véronique’in İkili Yaşamı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. cait dedi ki:

    sorunsuzca izledim teşekkürler bol şans