Alternatif Kaynaklar
152 views. kez izlendi
Ve Panayır Köyden Gider 2016 Full HD izle
5.7/10

Ve Panayır Köyden Gider 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Türkiye
  • Yönetmen :Mete Sözer
  • Oyuncular :Engin Altan Düzyatan, İlyas Salman, Cem Davran, Meral Çetinkaya, Ercüment Balakoğlu

İMDB 5.7/10 Yönetmenliğini Mete Sözer üstlendiği yapımcı kadrosunda Mete Sözer para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, İlyas Salman, Cem Davran, Meral Çetinkaya, Ercüment Balakoğlu yer almaktadır. Yaşam ve ölüm arasında sıkışıp kalmış bir köyün hikâyesini anlatan filmde, geçmişlerini unutmak isteyen köy ahalisi ile kendi geçmişini yakalamak ve onunla yüzleşmek isteyen bir yabancının öyküsü anlatılıyor. Ne var ki köye gelen bu davetsiz yabancı bir süre sonra adeta yaşam belirtisinin olmadığı, her anın bir kısır döngü içerisinde kendisinden önce olan bitenin taklidi haline gelen bu köyde kısılıp kalır. Köylü bu yabancıya önce merak, sonrasındaysa şüpheyle yaklaşır. Ne var ki bu davetsiz misafir, köy ahalisinin kuytuda kalmış karanlık anılarını tekrar canlandıracaktır. Peki kimdir bu yabancı? Geçmişin hayaleti mi yoksa yarın doğacak olan güneş mi? Ve Panayır Köyden Gider izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ve Panayır Köyden Gider tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ve Panayır Köyden Gider film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ve Panayır Köyden Gider filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ve Panayır Köyden Gider full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır