Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
37 kez izlendi
Vahşi Atlar 2015 Full HD izle

Vahşi Atlar 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 4.8/10 Daha önce Baba Serisi ve Jack Reacher gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Robert Duvall yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; James Franco, Josh Hartnett, Robert Duvall, Jim Parrack, Adriana Barraza rol almaktadır.Uğradığı ihanet nedeniyle tüm kabilesi katledilen, eski bir Maori reisinin oğlu Hongi (James Rolleston) düşmanlarını yok ederek babası ve tüm sevdiklerinin ruhunu huzura kavuşmak istemektedir. Ancak düşmanları güçlü ve kalabalıktır, tek çaresi herkesin yanına yaklaşmaktan çekindiği Ölü Bölge’den (Dead Lands) geçerek gizemli bir savaşçıyla güç birliği yapmaktır.
Vahşi Atlar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Vahşi Atlar Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Vahşi Atlar tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Vahşi Atlar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Vahşi Atlar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.