Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
16 kez izlendi
V For Vendetta 2006 Full HD izle

V For Vendetta 2006 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.2/10 Daha önce İstila ve Kuzgun 3 gibi filmlerin yöneticiliğini yapan James McTeigue yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Hugo Weaving, Natalie Portman, Stephen Rea, John Hurt, Stephen Fry rol almaktadır.V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi’nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.
V For Vendetta izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. V For Vendetta Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

V For Vendetta tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. V For Vendetta filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek V For Vendetta full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın