Alternatif Kaynaklar
423 views. kez izlendi
Ümmü Sıbyan Zifir 2014 Full HD izle
4.6/10

Ümmü Sıbyan Zifir 2014 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014 - Türkiye
  • Yönetmen :Efe Hızır
  • Oyuncular :Melisa Akman, Berkan Bulut, Rabia Kaya, Mustafa Kırantepe, Gizem Ayaz

İMDB 4.6/10 Yönetmenliğini Efe Hızır üstlendiği yapımcı kadrosunda Şebnem Bozoklu, Caner Özyurtlu para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Melisa Akman, Berkan Bulut, Rabia Kaya, Mustafa Kırantepe, Gizem Ayaz yer almaktadır. Lise son sınıfta okuyan bir grup arkadaş, mezun olmadan önce son bir çılgınlık yapmaya karar verirler. Gece okula gizlice girip öğretmenler odasına girip parti yapacaklardır.
Okula kimsecikler görmeden girmeyi başarırlar. Parti başlar; çok eğlenmektedirler, ta ki içlerinden biri yıllar önce okullarında intihar eden Kevser isimli öğrencinin ruhunu çağırmayı teklif edene kadar…
Başta hiçbirinin ciddiye almadığı bu ruh çağırma seansı Kevser’in ruhunun gerçekten de gelişiyle kontrolden çıkar. Kana susamış Kevser, geçmişte yaşadıklarının intikamını almak için dönmüştür. Ümmü Sıbyan Zifir izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ümmü Sıbyan Zifir tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ümmü Sıbyan Zifir film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ümmü Sıbyan Zifir filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ümmü Sıbyan Zifir full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır