Alternatif Kaynaklar
533 views. kez izlendi
Tut Sözünü 2015 Full HD izle
7.5/10

Tut Sözünü 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014 - Türkiye
  • Yönetmen :Oğuz Çelik
  • Oyuncular :Zafer Algöz, Kemal Uçar, Demet Özdemir, Giray Altınok, Erkan Can

İMDB 7.5/10 Yönetmenliğini Oğuz Çelik üstlendiği yapımcı kadrosunda Turbude Film, Burhan Türk para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Kemal Uçar, Demet Özdemir, Giray Altınok, Erkan Can yer almaktadır. Yalçın ve Bahadır çok yakın iki arkadaştır. Yalçın ne kadar fırlama ve güvenilmezse Bahadır da bir o kadar sakin ve ılımlıdır. Birbirlerine hiç benzememelerine rağmen aralarında oluşan bu sağlam dostluk, Yalçın’ın ölümüyle sonlanır. Ancak bir süre sonra Bahadır’ın kapısı hiç beklemediği biri tarafından çalınır. Karşısında Yalçın’ın hayaleti vardır ama yalnız değildir yanında ölü italyan bir trapezci olan Bernardo vardır.
Yalçın yaşarken tutmadığı bir söz yüzünden arafta kalmıştır. Taksiratçının söylediğine göre Yalçının araftan kurtulabilmesi için tek yol, bu sözü 3 gün içinde bulup yerine getirmesidir. Bunu yaparken ona yardım edebilecek tek kişi, yaşarken sahip olduğu yegâne arkadaşı olan Bahadır’dır. Tut Sözünü izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Tut Sözünü tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Tut Sözünü film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Tut Sözünü filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Tut Sözünü full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır