Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
38 kez izlendi
The Saint 2017 Full HD izle

The Saint 2017 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.2/10 Yönetmenliğini Simon West üstlendiği yapımcılığını Kyle A. Clark , Lina Wong para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Thomas Kretschmann , Eliza Dushku , Greg Grunberg , Roger Moore , Beatrice Rosen yer almaktadır. Uluslararası usta bir hırsız olan Simon Templer, yani Aziz (Saint), Nijerya için toplanan 2,5 milyar doların ortadan kaybolmasına neden olan adamın kızının kaçırılması sonucunda kendini hem 2.5 milyar doların hem de kaçırılan kızın peşinde bulur. Ancak işler bu kadar basit değildir. Templer kızın ve paranın izini sürerken acı ve sırlarla dolu aile geçmişinin de hayatına yeniden girdiğini görecek ve bu acı ve sırlarla dolu aile geçmişi ile istemese de yüzleşmek zorunda kalacak ve bu sırada da onu yıllardır takip eden ve yakalamak isteyen FBI ajanıyla da yolları yeniden çakışacaktır. The Saint izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. The Saint tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

The Saint film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Saint filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek The Saint full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.