Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
14 kez izlendi
The Foreigner 2017 Full HD izle

The Foreigner 2017 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 0.0/0 Yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği yapımcılığını Jamie Marshall , Wayne Marc Godfrey para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Jackie Chan , Pierce Brosnan , Katie Leung , Jorge Leon Martinez , Lasco Atkins yer almaktadır. Kızını bir patlama sonucunda kaybeden Vietnam göçmeni baba Quan Ngoc Minh (Jackie Chan), İngiliz yetkililerden, özellikle Liam Hennessy’den (Pierce Brosnan) bombacıların kimlikleri konusunda yardım ister. Ancak geçmişte IRA ile bağlantıları olan Hennessy’nin şüpheli ve olayı hasıraltı etmeye çalıştığını gösteren tavırları, Quan’ı adaleti kendi kendine sağlama yoluna itecektir.The Foreigner izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. The Foreigner tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

The Foreigner film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Foreigner filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek The Foreigner full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın