Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
13 kez izlendi
The Bronze 2015 Full HD izle

The Bronze 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.9/10 Daha önce New Jersey Turnpikes ve No Autographs gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Bryan Buckley yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Sebastian Stan, Melissa Rauch, Gary Cole, Haley Lu Richardson, Dale Raoul rol almaktadır.2004 yılında kazandığı uluslararası bronz madalyadan sonra yaşadığı kasabadaki gözde insan statüsü, yükselen bir genç yıldız adayı sonrası tehlikeye giren eski bir cimnastikçinin hikayesi anlatılıyor.
The Bronze izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. The Bronze Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

The Bronze tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Bronze filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek The Bronze full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.