Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
12 kez izlendi
The Animatrix 2003 Full HD izle

The Animatrix 2003 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.4/10 Daha önce Kovboy Bebop ve Memories gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Shinichirô Watanabe, Kôji Morimoto, Peter Chung, Yoshiaki Kawajiri, Andy Jones, Takeshi Koike, Mahiro Maeda yeni bir film ile bizlerle. Seslendirenler : Pamela Adlon, Olivia d’Abo, Hedy Burress, Akio Ôtsuka, Clayton Watson rol almaktadır.Animatrix, Matrix dünyasının animasyon ortamına aktarılmış öykülerinden oluşuyor.Osiris’in Son Uçuşu ise 9 kısa filmden oluşan serinin en çarpıcı örneklerinden biri.Bilgisayarlı animasyon teknolojinin ulaştığı yeri görmek açısından da önem taşıyan yapım, unutulmaz bir kılıç gösterisiyle başlıyor. Daha sonra ise bir direnişçi gemisine geçiş yapıyoruz. Zion’a doğru yolculuk yapan gemi, şehrin çevresini saran düşmanlara karşı bir mücadeleye başlar…Matrix Reloaded’dan önce animasyonu izlemek, olağanüstü bir fragman etkisi yaratıyor. Matrix 1 ve 2 arasındaki köprü olmaktan daha çok ikincisine dönük bir heyecan uyandırıyor. Neo ve dostlarının işinin çok daha zor olduğunun da ipuçlarını veriyor!
The Animatrix izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. The Animatrix Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

The Animatrix tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Animatrix filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek The Animatrix full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın