Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
7 kez izlendi
Terminator 5 Genisys Full HD izle

Terminator 5 Genisys Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.8/10 Thor Filminin ve Game of Thrones’in yöneticiliğini yapan Alan Taylor yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda ; Arnold Schwarzenegger , Emilia Clarke , J.K. Simmons , Lee Byung-hun , Matt Smith rol almaktadır.İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır.
Terminatör 5, Arnold Schwarzenegger’in 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film oldu.Terminator 5 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Terminator 5 Türkçe Altyazılı izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Terminator 5 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Terminator 5 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Terminator 5 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.