10
Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.


Alternatif Kaynaklar
171 kez izlendi
Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.1/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. John Connor’ın yargı gününün engellenmesine yardım edişinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiştir; bu yargı günü, Skynet’in son derece gelişmiş makineler ağının kendi bilinçlerini kazanıp, insan ırkını yok etmek üzere programlandığı gündür. Ancak, Skynet’in Connor’ı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştır. Artık 22 yaşında olan Connor “kayıt dışı” yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki Skynet’in o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Halefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da güçlü ve acımasızdır. Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi tek parça izle HdJetFilmizle Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Terminator 3: Rise of the Machines filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. emre tuğçe kanmaz dedi ki:

    son şovalyeden sonra bi bölümü yok 6. bölümü nezaman çıkacak