Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
48 kez izlendi
Taşıyıcı: Son Hız (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Taşıyıcı: Son Hız (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.1/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Taşıyıcı: Son Hız Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Taşıyıcı: Son Hız film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna (Loan Chabanol) önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır. Taşıyıcı: Son Hız Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Takip 3: Son Karşılaşma tek parça izle HdJetFilmizle Taşıyıcı: Son Hız 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Taşıyıcı: Son Hız türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Transporter Refueled filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Taşıyıcı: Son Hız hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın