Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Taşıyıcı 4 – Transporter : Son Hız Full HD izle

Taşıyıcı 4 – Transporter : Son Hız Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 4.7/10 Daha önce Yasak Bölge filminin yöneticiliğini yapan Camille Delamarre yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda ;Ed Skrein, Loan Chabanol, Ray Stevenson, Lenn Kudrjawizki, Tatiana Pajkovic rol almaktadır. Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna (Loan Chabanol) önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır. Taşıyıcı 4 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Taşıyıcı 4 – Transporter : Son Hız Türkçe Dublajizleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Taşıyıcı 4 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Taşıyıcı 4 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son Şans full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.