HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Taş 2017 izle Full HD
4.1/10

Taş 2017 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2017 - Türkiye
  • Yönetmen :Orhan Eskiköy
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Jale Arıkan , Muhammet Uzuner , Ahmet Varlı , Beste Kökdemir

İMDB 4.1/10 Yönetmenliğini Orhan Eskiköy üstlendiği yapımcılığını Orhan Eskiköy para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Jale Arıkan , Muhammet Uzuner , Ahmet Varlı , Beste Kökdemir yer almaktadır. Taş izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Taş tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Taş film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Taş filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Taş full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın