Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
13 kez izlendi
Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2016 Full HD izle

Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.2/10 Daha önce bir çok aksiyon ve gerilim gibi filmlerin yöneticiliğini yapan David Ayer yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Will Smith , Jared Leto , Margot Robbie , Joel Kinnaman , Viola Davis rol almaktadır.Amanda Waller’ın (Viola Davis) önderlik ettiği gizli istihbarat servisi ARGUS, mücadele ettiği gizemli bir örgütlenmeyi yenebilmenin tek yolunun hapiste tuttukları tehlikeli suçlulardan bir ekip kurmaktan geçtiğine karar vererek İntihar Timi’ni oluşturur. Kurallar basittir, en ufak bir itaatsizlikte öldürülecekler, ancak görevi başarmaları halinde hapis süreleri azaltılacaktır.
Suicide Squad: Gerçek Kötüler izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Suicide Squad: Gerçek Kötüler Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Suicide Squad: Gerçek Kötüler tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Suicide Squad: Gerçek Kötüler full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.