Alternatif Kaynaklar
165 views. kez izlendi
Suda Balık 2016 Full HD izle
6.6/10

Suda Balık 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Türkiye
  • Yönetmen :Tülay Kocatürk
  • Oyuncular :Dost Elver, Ali Nuri Türkoğlu, Ahmet Yıldırım, Tamer Levent, Nurşim Demir

İMDB 6.6/10 Yönetmenliğini Tülay Kocatürk üstlendiği yapımcı kadrosunda Tülay Kocatürk para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Dost Elver, Ali Nuri Türkoğlu, Ahmet Yıldırım, Tamer Levent, Nurşim Demir yer almaktadır. Sefa, yüzme konusunda doğuştan yeteneklidir. Parasızlıktan üniversiteye gidememiştir. Antrenör Yavuz, Sefa’nın yeteneğini fark eder ve yüzme kulübüne davet eder. Bu beklenmedik teklif, aileyi birbirine düşürür. Babası Cemil, Sefa’nın gitmesine karşı çıkarken babaannesi Hatice, bu yolda torununu desteklemektedir. Sonunda Sefa teklifi kabul eder, köyüyle ve aşık olduğu Ayşe’yle vedalaşıp İzmir’e gider. Şehirdeki hayatı eskisinden kolay olmayacaktır. Yüzme takımının kapanma tehlikesi vardır. Yavuz’un takım adına tek başarı umudu Sefa’dır. Ama Sefa sakatlanır. Bir de Ayşe’nin sözlendiği haberini alınca dünyası başına yıkılır. Kaderini kabullenmekle akıntıya karşı yüzmek arasında bir tercih yapması gereken Sefa’yı kararını etkileyecek sürprizler beklemektedir Suda Balık izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Suda Balık tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Suda Balık film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Suda Balık filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Suda Balık full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır