HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
Son Takla 2016 Full HD izle
7.0

Son Takla 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016
  • Yönetmen :Volkan Özgümüş
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Ruhi Sarı , Selim Erdoğan , Osman Sonant , Başak Daşman , Asuman Bora

İMDB 7.0/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Volkan Özgümüş oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Ruhi Sarı , Selim Erdoğan , Osman Sonant , Başak Daşman , Asuman Bora rol almaktadırlar. 2016 yapımı olan dram ve spor katagoriside güzel bir yerli yapıt..Son Takla izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Son Takla yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Son Takla tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Son Takla filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son Takla full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın