HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Son İstasyon 2015 izle Full HD
6.8/10

Son İstasyon 2015 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2010 - Türkiye
  • Yönetmen :Oğulcan Kırca
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Levent Kırca , Damla Sönmez , Korel Cezayirli , Suna Selen , Başak Daşman

İMDB 6.8/10 Yönetmenliğini Oğulcan Kırca üstlendiği yapımcılığını Levent Kırca , Oğulcan Kırca para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Levent Kırca , Damla Sönmez , Korel Cezayirli , Suna Selen , Başak Daşman yer almaktadır.Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan bir memurdur. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmek ise en büyük hayalidir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi masum hayalleri vardır. Onların bu hayalleri bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler. Ruhi’nin eşi ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelmesiyle gelişen olaylar artık kimsenin kontrolünde değildir.Son İstasyon izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Son İstasyon tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.Son İstasyon film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Son İstasyon filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son İstasyon full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın