Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
5 kez izlendi
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Full HD izle

Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.7/10 Daha önce bir çok aksiyon ve gerilim filmlerinin yöneticiliğini yapan Andrzej Bartkowiak bu film ile bizlerle. Oyuncular: Michael Clarke Duncan , Kristin Kreuk , Neal McDonough , Moon Bloodgood , Chris Klein. Chun-Li (Kristin Kreuk) olağanüstü dövüş yeteneklerine sahip genç bir kadındır. Babası, o küçükken Shadaw Law’un acımasız lideri Bison (Neal McDonough) tarafından kaçırılmış ve hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybedince, Chun-Li hayatta bir başına kalmıştır. Artık tek amacı yıllardır görmediği babasına ulaşıp onu Bison’un elinden kurtarmaktır.Gen (Robin Shou) adlı dövüş ustasını bulmasını söyleyen eski Çince yazılmış bir mektup bulduktan sonra Chun-Li harekete geçmeye karar verir ve Bangkok’a doğru yola çıkar.

Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın