Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
37 kez izlendi
Sofra Sırları 2017 Full HD izle

Sofra Sırları 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.5/10 Yönetmenliğini Ümit Ünal üstlendiği yapımcılığını Servan Erhan Güney , Sinan Yabgu Ünal para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Demet Evgar , Fatih Al , Alican Yücesoy , Elit Çam , Fırat Altunmeşe yer almaktadır.Evlendikten sonra kendini tamamen ailesine adayan, Anadolu’nun farklı köşelerinde yıllarca yaşamış Neslihan (Demet Evgar) hiçbir olağanüstü olayın yer almadığı sıradan bir yaşam sürmektedir. Eşi ve etrafındaki insanların çok sevdiği bir insan, aynı zamanda herkesin takdir ettiği bir aşçıdır. Ancak sofrasına konuk olan insanların birer birer ölmeye başlaması, elde hiçbir delil olmamasına rağmen herkesin şüphelerini üzerinde toplayacaktır. Sofra Sırları izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sofra Sırları tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sofra Sırları film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Sofra Sırları filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sofra Sırları full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın