Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
17 kez izlendi
Şipşak Anadolu 2014 Full HD izle

Şipşak Anadolu 2014 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 4.1/10 Yönetmenliğini Şenel Aldı üstlendiği yapımcı kadrosunda Orçun Kaptan para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun, Gökçe Özyol, Serkan Şengül yer almaktadır. Kasabanın en zengini ve çapkını beyaz eşya dükkanı sahibi Hüseyin, kasabaya yeni eşyalar getirdiğinde; alttan soğutmalı klima, çift kapılı Buzdolabı gibi kasabaya yeni eşyalar getirildiğinde kasabalıya tanıtım yapar. Bir seferinde Hüseyin’in yolu iki Rus Kız’la (Cicişler) kesişir. Cicişler’e çarşaf giydirerek kasabaya getirir.. Şipşak Anadolu izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Şipşak Anadolu tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Şipşak Anadolu film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Şipşak Anadolu filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Şipşak Anadolu full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın