Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
9 kez izlendi
Simülasyon 2016 Full HD izle

Simülasyon 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 4.7/10 İlk film deneyimi ile karşımzda olan Charles Barker bu film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Boris Ler, Parker Sawyers, Christopher Obi, Dino Fazzani, Max Deacon rol almaktadır.İnternet üzerinden oynanan bir oyunun ustası olan bir grup insan, oyunun en yeni versiyonunun testi için toplanır. Bu versiyonda muazzam bir sanal gerçeklik dünyası yaratılmıştır, özel tasarlanan kıyafetleri giydikleri anda kendilerini gerçek bir çatışmanın ortasında hissettirecek kadar gerçek… Kazanan 100.000 $’ın sahibi olacaktır. Ancak bir süre sonra oyunun aslında gerçek olduğunu, oyunda ölenin gerçekte de öleceğini kavradıklarında hayatta kalabilmek için tek şanslarının oyunu bitirmek olduğunu da anlayacaklardır
Simülasyon izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Simülasyon Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Simülasyon tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Simülasyon filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Simülasyon full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. fullfilmsitesi.com dedi ki:

    Mükemmel bir film, izlemenizi tavsiye ederim.