Alternatif Kaynaklar
178 views. kez izlendi
Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok 2016 Full HD izle
6.6/10

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Türkiye
  • Yönetmen :Bülent İşbilen
  • Oyuncular :Cezmi Baskın, Başak Parlak, Özgürcan Çevik, Numan Çakır, Bahadır Tokmak

İMDB 6.6/10 Yönetmenliğini Bülent İşbilen üstlendiği yapımcı kadrosunda Bülent İşbilen para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Cezmi Baskın, Başak Parlak, Özgürcan Çevik, Numan Çakır, Bahadır Tokmak yer almaktadır. Sevgilisi Pelin ile düğün hazırlığı yapan Şevkat, para bulabilmek için dedesinden kalan evi satmaya karar verir ve Ankara’ya gelir. Aslında evi satıp hemen geri dönmeyi planlamaktadır, ama arabasının önüne atlayan Sarper bütün planlarını alt üst eder. Sarper’in sevdiği kız ile evlenebilmesi için olaya dahil olan Şevkat bu sırada rüyasında ölmüş dedesini görür. Dedesinin dediğine göre evin altında yatır vardır ve kesinlikle satılmaması gerekmektedir. Ancak evi paragöz bir müteahhite satan Şevkat’in evi geri alması hiç kolay olmayacaktır. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır