Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
17 kez izlendi
Savaşçı 2015 Full HD izle

Savaşçı 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.3/10 Daha önce 6 Days ve Dean Spanley gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Toa Fraser yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Lawrence Makoare, Pana Hema Taylor, Rena Owen, James Rolleston, George Henare rol almaktadır.Uğradığı ihanet nedeniyle tüm kabilesi katledilen, eski bir Maori reisinin oğlu Hongi (James Rolleston) düşmanlarını yok ederek babası ve tüm sevdiklerinin ruhunu huzura kavuşmak istemektedir. Ancak düşmanları güçlü ve kalabalıktır, tek çaresi herkesin yanına yaklaşmaktan çekindiği Ölü Bölge’den (Dead Lands) geçerek gizemli bir savaşçıyla güç birliği yapmaktır.
Savaşçı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Savaşçı Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Savaşçı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Savaşçı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Savaşçı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. vay ben dedi ki:

    ber bat izlemeye asla asla deymız

  2. süleyman demir dedi ki:

    berbat asla asla izlemeye deymez çok kötü