Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Savaş – Krigen 2015 Full HD izle

Savaş – Krigen 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.2/10 Daha önce Onur Savaşı ve R gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Tobias Lindholm yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Tuva Novotny, Dar Salim, Pilou Asbæk, Søren Malling, Charlotte Munck rol almaktadır.Afganistan’da görevlendirilen Danimarkalı birlik komutanı Claus M. Pedersen (Pilou Asbæk) geride babalarını özleyen 3 çocuk ve kocası savaştayken günlük işlerini yapmaya çalışan karısı Maria’yı (Tuva Novotny) bırakmıştır. Rutin bir görev sırasında askerleri ağır ateş altına kalır ve Claus onları kurtarabilmek adına -kendisi ve onu bekleyen ailesi adına ağır sonuçları olsa da- bir karar vermek zorundadır.
Savaş – Krigen izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Savaş – Krigen Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Savaş – Krigen tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Savaş – Krigen filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Savaş – Krigen full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın