HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
Şartlı Tahliye 2015 Full HD izle
4.5

Şartlı Tahliye 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015
  • Yönetmen :Barış Erçetin
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Cengiz Küçükayvaz , Kerem Alışık , Tuncer Salman , Halil İbrahim Kalaycıoğlu

İMDB 4.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Barış Erçetin oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Cengiz Küçükayvaz , Kerem Alışık , Tuncer Salman , Halil İbrahim Kalaycıoğlu rol almaktadırlar. Cezaevinden 30 yıl sonra şartlı tahliye ile salıverilmiş üç sıkı dost olan Raif, Ahmet ve Cengiz’in cezaevinden çıktıktan sonra tek amacı gömdükleri altınları çıkarıp bir sahil kasabasına yerleşip sessiz sakin bir yaşam sürmek iken işler hiç planladıkları gibi gitmez ve kendilerini içinden çıkamadıkları bir dizi olayın içinde bulurlar.Şartlı Tahliye izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Şartlı Tahliye yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Şartlı Tahliye tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Şartlı Tahliye filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Şartlı Tahliye full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın