Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
21 kez izlendi
Sarı Siyah 2013 Full HD izle

Sarı Siyah 2013 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.0/10 Yönetmenliğini Levent Akçay üstlendiği yapımcılığını Levent Akçay para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Burcu Binici , Kaan Keskin , Yusuf Güney , Gülgökçe Korkmaz , Kaan Oruçoğlu yer almaktadır. 1915 senesinde İstanbul Tıbbiyesi hiç mezun veremedi… Çünkü 1915’de mezun olması gereken sınıf Çanakkale’de külliyen şehit oldu. 50 İstanbul Lisesi son sınıf öğrencisi gönüllü olarak savaşa katılmak isterler ve birliğe katılarak Çanakkale Savaşı’nda (1914 , Saat: 3.30, Kabatepe) hayatlarını kaybederler. Büyüklerinin ölüm haberini alan İstanbul Lisesi öğrencileri sarı olan okul binasının kapı ve pencerelerini siyaha boyarlar. Bugünden sonra hayatlarını kaybeden öğrenciler anısına okul renkleri sarı-siyah olarak kabul edilir… Sarı Siyah izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sarı Siyah tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sarı Siyah film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Sarı Siyah filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sarı Siyah full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın