Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
57 kez izlendi
Sahil Güvenlik (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Sahil Güvenlik (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.9/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Sahil Güvenlik Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Sahil Güvenlik film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Son derece iyi ve işini severek yapan bir cankurtaran olan Mitch Buchanon (Dwayne Johnson), kendisi gibi işinde en iyilerden oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekibe yeni katılan eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Matt Brody (Zac Efron) ile yıldızları ilk başta barışmaz. Plajın sahibi el değiştirip Victoria Leeds (Priyanka Chopra) adında bir kadına geçtikten sonra sahilde daha önce olmayan uyuşturucu kullanımı ve cinayetler başlamıştır. Durumu yolunu koymak isteyen Mitch, Matt ile tüm fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak tehlikeli bir çeteyle mücadele edecek, kendi yetkilerini aşarak adeta polis gibi savaşacaktır. Sahil Güvenlik Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sahil Güvenlik tek parça izle HdJetFilmizle Sahil Güvenlik 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sahil Güvenlik türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Baywatch filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sahil Güvenlik hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın