HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
Sağ Salim 2012 Full HD izle
7.9

Sağ Salim 2012 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2012
  • Yönetmen :Ersoy Güler
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Murat Akkoyunlu , Alper Saldıran , Hüseyin Avni Danyal , Kenan Ece , Fulya Zenginer

İMDB 7.9/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Ersoy Güler oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Murat Akkoyunlu , Alper Saldıran , Hüseyin Avni Danyal , Kenan Ece , Fulya Zenginer rol almaktadırlar. Hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim’in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin’den Sivas’a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan yol macerasının anlatıldığı bir film..Sağ Salim izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sağ Salim yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sağ Salim tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Sağ Salim filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sağ Salim full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın