Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
20 kez izlendi
Sağ Salim 2: Sil Baştan 2013 Full HD izle

Sağ Salim 2: Sil Baştan 2013 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.0/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Ersoy Güler oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Burçin Bildik , Ezgi Asaroğlu , Murat Akkoyunlu , Nazlı Tosunoğlu , Yakup Yavru rol almaktadırlar. Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor.Sağ Salim 2: Sil Baştan izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Sağ Salim 2: Sil Baştan yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Sağ Salim 2: Sil Baştan tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Sağ Salim 2: Sil Baştan filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Sağ Salim 2: Sil Baştan full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.