Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
23 kez izlendi
Pandora´nın Kutusu 2009 Full HD izle

Pandora´nın Kutusu 2009 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.0/10 Yönetmenliğini Yeşim Ustaoğlu üstlendiği yapımcılığını Catherine Burniaux , Natacha Devillers para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Onur Ünsal , Derya Alabora , Osman Sonant , Tsilla Chelton , Nazmi Kırık yer almaktadır. “Pandora’nın Kutusu”, bir gün kaybolduğunu öğrendikleri yaşlı annelerinin yaşadığı küçük bir Batı Karadeniz kasabasına doğru yola çıkan üç kardeşin öyküsünü anlatıyor. Yolculukla beraber kendi sorunları ve aralarındaki gerginlik de ortaya çıkan üç kardeş, Alzheimer olduğunu öğrendikleri annelerinin yanlarındaki varlığıyla kendi hayatlarını sorgulamaya başlıyorlar. Pandora’nın Kutusu yavaş yavaş açılırken anneanne ve torunu arasında filizlenen yakınlık filmin sürprizli finalini hazırlıyor. Pandora´nın Kutusu izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Pandora´nın Kutusu tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Pandora´nın Kutusu film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Pandora´nın Kutusu filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Pandora´nın Kutusu full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.