Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
8 kez izlendi
Özel Dedektif 2016 Full HD izle

Özel Dedektif 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.5/10 Daha önce End Of Animal ve Kurt Çocuk gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Jo Sung-hee yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Go Ah-ra, Hwang Bo Ra, Lee Je-hoon, Jeong Seong-hwa, Lee Min-ji rol almaktadır.Hong Gil-Dong (Lee Je-Hoon) olağanüstü bir hafızaya sahiptir ve aynı zamanda benzersiz bir kişiliğe sahiptir. Aldığı davalarında 100% başarı gösteren özel dedektiftir. Birinin izini sürerken bulgu bulmada zorlandığı büyük bir dava ile karşı karşıya kalır.
Özel Dedektif izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Özel Dedektif Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Özel Dedektif tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Özel Dedektif filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Özel Dedektif full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın