Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Otel Transilvanya 2 2015 Full HD izle

Otel Transilvanya 2 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.3/10 Daha önce Otel Transilvanya 1 ve Samuray Jack gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Genndy Tartakovsky yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu seslendirmesinde; Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade rol almaktadır.Filmde Draculanın torunu ile yapacağı çılgınlıkları anlatıyor. Otel Transilvanya 2 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Otel Transilvanya 2 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Otel Transilvanya 2 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Otel Transilvanya 2 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.