HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
4 views. kez izlendi
Öteki Taraf 2017 Full HD izle
6.0/10

Öteki Taraf 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2017 - Türkiye
  • Yönetmen :Özcan Deniz
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Aslı Enver , Meryem Uzerli , Özcan Deniz

İMDB 6.0/10 Yönetmenliğini Özcan Deniz üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Aslı Enver , Meryem Uzerli , Özcan Deniz yer almaktadır. Öteki Taraf izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Öteki Taraf tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Öteki Taraf film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Öteki Taraf filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Öteki Taraf full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın