Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
34 kez izlendi
Osmanlı Subayı 2017 Full HD izle

Osmanlı Subayı 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.5/10 Yönetmenliğini Joseph Ruben üstlendiği yapımcılığını Güneş Çelikcan , Stephen Brown para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Michiel Huisman , Hera Hilmar , Josh Hartnett , Ben Kingsley , Haluk Bilginer yer almaktadır. Sevdiği adam Jude’un (Josh Hartnett) yanında olabilmek için Amerika Birleşik Devletleri’nden kalkıp İstanbul’a gelen Lillie (Hera Hilmar) bütün itirazlara ve zorluklara rağmen başladığı işi bitirerek Jude’un yanına, Van’daki Amerikan tıbbi misyonuna gider. Burada hemşirelik yapmaya başlayan Lillie ile ona İstanbul’dan Van’a dek eşlik etmiş olan Osmanlı subayı İsmail (Michiel Huisman) arasında bir aşk filizlenir. İki aşk arasında kalan Lillie ve oradaki herkes için yaklaşan büyük savaş, işleri iyice zorlaştıracaktır.
1. Dünya Savaşı’nın hemen öncesindeki dönemde geçen Osmanlı Subayı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve Prag’da çekildi. Osmanlı Subayı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Osmanlı Subayı tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Osmanlı Subayı film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Osmanlı Subayı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Osmanlı Subayı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.