Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
Osmanlı Cumhuriyeti 2008 Full HD izle
7.5

Osmanlı Cumhuriyeti 2008 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2008
  • Yönetmen :Gani Müjde
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Ata Demirer , Vildan Atasever , Sümer Tilmaç , Ceyhun Yılmaz , Sezen Aksu

İMDB 7.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Gani Müjde oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Ata Demirer , Vildan Atasever , Sümer Tilmaç , Ceyhun Yılmaz , Sezen Aksu rol almaktadırlar. Film, 1888 yılında başak tarlasında koşan ve sonra Mustafa Kemal olduğu anlaşılan çocuğun bir ağaca tırmanıp, kafesteki bülbülü alırken kafasının üzerine düşmesiyle başlıyor.Osmanlı Cumhuriyeti izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Osmanlı Cumhuriyeti yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Osmanlı Cumhuriyeti tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Osmanlı Cumhuriyeti filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Osmanlı Cumhuriyeti full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın