Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Örümcek 2017 Full HD izle

Örümcek 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 0.0/10 Yönetmenliğini Sedat Ergen üstlendiği yapımcılığını Sedat Ergen para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Bihter Delüv , Cumhur Sarı , Sedat Ergen , Burak Arslan , Güral Kırgız yer almaktadır. İki eski sevgili olan Gizem ve Serhat, birbirlerini sevmelerine rağmen imkansızlıklar nedeniyle evlenemeyince ayrılırlar, Serhat da uzaklara gider. Bu dönemde Gizem, Kemal adında biriyle yakınlaşır, ancak Kemal aşırı kıskanç ve zor bir karakterdir. Yine de bir şekilde işler yürürken Kemal’e gelen bir mesajı Gizem’in görmesi, işleri değiştirir. Gizem ve Serhat’ın geçmişte çok sevdikleri bir genç ortadan kaybolmuştur. Olayı çözmek isteyen iki eski sevgili tekrar bir araya gelir, ancak hiçbirşey olmamış gibi davranmaları kolay olmayacaktı Örümcek izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Örümcek tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Örümcek film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Örümcek filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Örümcek full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın