10
Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.


Alternatif Kaynaklar
78 kez izlendi
Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.7/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Çok tutulan video oyunu serisinden uyarlanan 100 milyon Dolarlık liste başı Resident Evil’in 3. ve son bölümü filmin kaldığı yerden devam ediyor. Artık Nevada çölünde saklanan Alice (Milla Jovovich) her insanoğlunu ölümsüz olmakla tehdit eden ölümcül bir virüsü yok etmek ve adaleti aramak için yeniden Carlos Olivera (Oded Fehr), L.J.’le (Mike Epps) birlikte yeni hayatta kalanlar Claire (Ali Larter), K-Mart (Spencer Locke) ve Hemşire Betty’iyle işbirliği yapar. Umbrella Corporation tarafından tutsak alındığından itibaren, Alice biojenik deneylere maruz kalmıştır ve genetik olarak insanüstü güçleri, duyuları becerileri değişikliğe uğramıştır. Hayatta kalmak isteyen biri olursa, bu becerilere ve daha fazlasına ihtiyacı olacaktır. Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu tek parça izle HdJetFilmizle Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Resident Evil: Extinction filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın